Skontaktuj się z nami

ul. Kunickiego 153, Lublin -  81 744 13 65 | 572 572 000​
Al. Warszawska 15, Lublin - 81 740 46 63​ | 505 040 838​
biuro@impladentlublin.pl

Wybielanie zębów Lublin

Znajdujesz się tutaj: Impladent / Zakres usług / Wybielanie zębów

Na rynku obecnych jest wiele preparatów do samodzielnego stosowania przez pacjenta. Skuteczność ich jest niewielka, natomiast nieumiejętne zastosowanie jest szkodliwe dla zdrowia. Skuteczność różnego rodzaju past wybielających waha się od 1 do 2 tonów wg skali VITA, a wiele z nich zawiera szkodliwe elementy ścierne. Większość profesjonalnych systemów wybielania nakładkowego stosowanych przez stomatologów ma potwierdzoną skuteczność kliniczną, jednak ich stosowanie wiąże się ze znacznym dyskomfortem. Aby uzyskać efekt, pacjent codziennie musi zakładać na noc nakładki wybielające i regularnie co kilka dni przychodzić na wizyty kontrolne. Bezpiecznie używane poza gabinetem mogą być preparaty o nie większym niż 20% stężeniu substancji wybielającej. Sprzedawane często na aukcjach preparaty o stężeniu 25%, 30% i 35% powinny być używane tylko w gabinecie stomatologicznym, gdyż bez użycia specjalistycznego sprzętu (koferdam, ślinociąg, ssak, retraktor warg) mogą doprowadzić do poważnych poparzeń błony śluzowej jamy ustnej.

Rozwiązaniem jest wybielanie przy użyciu lampy wybielającej, które pozwala uzyskać maksymalne efekty w najkrótszym czasie w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta.

Najlepszym i przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem jest wybielanie przy użyciu lampy wybielającej. Metoda ta pozwala uzyskać maksymalne efekty w najkrótszym czasie w sposób całkowicie komfortowy dla pacjenta. Na wybielanie zębów w Lublinie zapraszamy państwa do Centrum Stomatologii i Implantologii Impladent, gdzie już po pierwszej wizycie będą Państwo cieszyć się zjawiskowym uśmiechem.

Oferujemy Państwu nowoczesną i skuteczną metodę wybielania zębów w systemach Beyond oraz LaserBrite. Wybielanie tymi systemami należy do najbardziej popularnych na świecie. Zostało bezpiecznie wykonane na ponad milionie pacjentów. Nasza lampa wybielająca zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący dostępny na rynku. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów Rezultaty wybielania są dużo lepsze od wybielania nakładkowego i zdecydowanie lepsze od systemów do stosowania domowego. Sam proces wybielania zębów to najczęściej jedna wizyta. W zależności od stopnia i rodzaju przebarwienia, zastosowanych wypełnień czy uzupełnień protetycznych doradzimy Państwu w jaki sposób przeprowadzić proces leczenia, aby uzyskać doskonały efekt końcowy. Najczęściej wymaga ta zastosowania dodatkowych zabiegów – piaskowania i usunięcia kamienia, niekiedy także odbudowy i rekonstrukcji zębów, a także wymiany starych wypełnień na nowe w kolorze uzębienia.

Sposób na efektowny i jasny uśmiech to bez wątpienia wybielanie zębów. W Lublinie w Centrum Impladent to także gwarancja profesjonalnego wykonania zabiegu bezpiecznymi metodami – zapraszamy!

Szybki kontakt

Al. Warszawska 15, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 740 46 63
tel. kom.: 505 040 838

ul. Kunickiego 153, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 744 13 65
tel. kom.: 572 572 000

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Newsletter
Dodaj się do subskrypcji! Polecamy!
Znajdź nas na
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij