Skontaktuj się z nami

ul. Kunickiego 153, Lublin -  81 744 13 65 | 572 572 000​
Al. Warszawska 15, Lublin - 81 740 46 63​ | 505 040 838​
biuro@impladentlublin.pl

CAD/CAM w Impladent

Znajdujesz się tutaj: Impladent / Pracownia protetyczna / CAD/CAM
Od niedawna w Centrum Stomatologii i Implantologii oferujemy naszym pacjentom wykonywanie szerokiej gamy prac protetycznych z wykorzystaniem technologii CAD/CAM! Technologia CAD-CAM (Computer Aided Design - Computer Aided Manufacturing) - czyli kompleksowy i najnowocześniejszy system komputerowego wspomagania projektu i wykonania prac protetycznych.
 
Dzięki jego zastosowaniu możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom wykonania uzupełnień protetycznych. Od projektu do wykonania - prace protetyczne dla  naszych pacjentów wykonywane są na miejscu - w naszej pracowni. Dzięki temu mamy doskonałą kontrolę nad wszystkimi etapami w złożonym procesie wykonywania prac oraz w pełni zaspokojamy wysokie wymagania naszych pacjentów odnośnie estetyki uzupełnień protetycznych. Najnowocześniejsza frezarka pozwala wykonać dziś prace z dotychczas nieosiągalną precyzją. Dzięki niezawodnej technologii CAD/CAM istotnie uległ skróceniu także czas wykonywania prac. Zastosowanie systemu CAD/CAM w protetyce skutkuje nie tylko zmianą samej technologii wykonywania uzupełnień protetycznych, ale stanowi całkiem nową jakość w stomatologii. Dzięki CAD/CAM możemy wykonywać uzupełnienia protetyczne z najlepszych materiałów i z dokładnością liczoną w mikronach!  Nie jest to możliwe do uzyskania w tradycyjnej protetyce. Korony, mosty, inlaye i onlaye charakteryzują się niebywała wręcz trwałością i znakomitą  wytrzymałością w stosunku do  tradycyjnych prac protetycznych. Uzupełnienia wykonane w technologii CAD/CAM idealnie odwzorowują kształt i pożądany kolor wyznaczając nowy nieosiąalny dotąd standard estetyczny protetyce stomatologicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że konwencjonalne rozwiązania zostaną wkrótce całkowicie wyparte przez cyfrowe procesy technologiczne. Oczywiście, wprowadzona przez nas innowacyjna technologia CAD/CAM nigdy nie zastąpi doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy zespołu stomatologicznego, którymi to od zawsze byli i będą otoczeni nasi pacjenci. 

Szybki kontakt

Al. Warszawska 15, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 740 46 63
tel. kom.: 505 040 838

ul. Kunickiego 153, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 744 13 65
tel. kom.: 572 572 000

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Newsletter
Dodaj się do subskrypcji! Polecamy!
Znajdź nas na
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij