Skontaktuj się z nami

ul. Kunickiego 153, Lublin -  81 744 13 65 | 572 572 000​
Al. Warszawska 15, Lublin - 81 740 46 63​ | 505 040 838​
biuro@impladentlublin.pl

Lekarze

Znajdujesz się tutaj: Impladent / Lekarze
Dr n. med Zbigniew Leszcz

Dr n. med Zbigniew Leszcz

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Przez ponad 30 lat pracował w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Lublinie zajmując się m.in dydaktyką i prowadząc zajęcia ze studentami Wydziału Stomatologii. Specjalista protetyki stomatologicznej. Założyciel Centrum Stomatologii i Implantologii - Impladent. Jako jeden z pierwszych w Polsce oraz pierwszy na lubelszczyźnie, na przełomie lat 80-tych i 90-tych wprowadził przełomowe leczenie implantologiczne stosując implanty śródkostne. Uczestnik i wykładowca wielu konferencji, sympozjów i kongresów implantologicznych. Wielokrotnie uczestniczył w stażach i szkoleniach w wiodących ośrodkach w Polsce i poza granicami kraju. Aktywny członek i wieloletni przewodniczący Lubelskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS).

lek. stom. Przemysław Leszcz

Dr n. med. Przemysław Leszcz

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista protetyki stomatologicznej. W praktyce zawodowej zajmuje się kompleksowym leczeniem implantoprotetycznym, wykorzystując najnowocześniejsze techniki i aktualne standardy medyczne. Ze szczególną pasją podchodzi do szczególnie trudnych przypadków endodontycznych. Swoją wiedzę, zwłaszcza w dziedzinie chirurgii, implantologii, protetyki i endodoncji stale pogłębia, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą. Zawsze otwarty i w pełni zaangażowany dla swoich pacjentów w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent w Lublinie.

lek. stom. Joanna Leszcz-Stankiewicz

Dr n. med. Joanna Leszcz-Stankiewicz

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy podejmuje trudne i skomplikowane problemy swoich pacjentów z wielu dziedzin stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc regularnie w kursach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Wykonuję zabiegi z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji, periodontologii, implantologii. Cechuje ją profesjonalne i zawsze indywidualne podejście do każdego pacjenta. Entuzjastka stomatologii estetycznej, wrażliwa na wysokie wymagania swoich pacjentów w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent w Lublinie.

lek. stom. Ewa Paterek

Lek. stom. Ewa Paterek

W swojej pracy zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Nieprzerwanie poszerza swoje kompetencje i zdobywa wiedzę uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach i kursach. Pani doktor w swoim portfolio zgromadziła już mnóstwo pięknych uśmiechów swoich zadowolonych pacjentów. Podejmując trudne wyzwania ortodontyczne podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i kompleksowo, z myślą nie tylko o doskonałym efekcie kosmetycznym ale także funkcjonalnym i zdrowotnym. Dba o dobry kontakt z pacjentem, uśmiech i bezstresową atmosferę podczas każdej wizyty w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent w Lublinie.

dr n. med. Maja Ptasiewicz

Dr n. med. Maja Ptasiewicz

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej. Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas licznych szkoleń i kursów skutecznie i z pasją wdraża w codziennej pracy z pacjentami. Niezwykle dokładna, dociekliwa i sumienna w swojej pracy. Zawsze uśmiechnięta i pełna empatii dla swoich pacjentów dba o ich uśmiechy z najwyższą starannością oraz rozwiązuje ich problemy stomatologiczne, przyjmując w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent w Lublinie.

Prof dr hab. n. med.  Mansur Rahnama

Prof dr hab. n. med. Mansur Rahnama

specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej

Pan Profesor od ponad 25 lat pracuje w zawodzie jako chirurg stomatologiczny i szczękowo-twarzowy na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecne pełni funkcję Kierownika Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. Równocześnie pracuję w Hospicjum im. Małego Księcia, gdzie zajmuję się leczeniem osób niepełnosprawnych i głęboko upośledzonych. W 2012 roku Prof. Mansur Rahnama został laureatem konkursu „Lekarz Roku” na Lubelszczyźnie. Rok wcześniej zwyciężył w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta”. Od 2014 roku Profesor pełni zaszczytną funkcję konsultanta krajowego z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od wielu lat związany z Centrum Stomatologii i Implantologii - Impladent, gdzie podejmuje się leczenia wielu trudnych przypadków z dziedziny chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.

Szybki kontakt

Al. Warszawska 15, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 740 46 63
tel. kom.: 505 040 838

ul. Kunickiego 153, Lublin
zobacz na mapie
tel.: 81 744 13 65
tel. kom.: 572 572 000

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Newsletter
Dodaj się do subskrypcji! Polecamy!
Znajdź nas na
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij